Időszerűnek érzem, hogy egy új lemezzel is előrukkoljanak, mert még most is annyi üzemanyag van a tartályukban, hogy azzal hosszú évekig tudnak gazdálkodni. Azt kaptuk tőlük, amire befizettünk, és ez pont így volt jó.
Időszerűnek érzem, hogy egy új lemezzel is előrukkoljanak, mert még most is annyi üzemanyag van a tartályukban, hogy azzal hosszú évekig tudnak gazdálkodni. Azt kaptuk tőlük, amire befizettünk, és ez pont így volt jó.
Tényleg minden tekintetben odavertek, még fejhez szorított pisztollyal sem tudnék hibapontot említeni.
Ha folytatják azt a tempót, ami eddig is jellemezte őket, azaz évente új lemez, illetve aközben egy-egy turné, akkor szinte biztosra vehetjük, hogy belátható időn belül kapunk egy ráadást. Bizakodjunk erősen, előbb-utóbb úgy is minden kiderül.
Az idei jubileumi évet, mely hosszú idő után új albumot is hozott, szeretnénk méltóképpen lezárni. Ebből az alkalomból egy játékra hívjuk mindazokat, akik nem félnek attól, hogy olyasmit csináljanak, amire talán már évtizedek óta nem volt alkalmuk.
„Hű korlenyomata ez az album annak, hogy a Dorothy kiforrt, fejlődött az elmúlt évek alatt, és idén az eddigi egyenes út után fordulóhoz értek, ahol úgy tűnik, jó helyen kanyarodtak be. ”
A minőségi old school black metal-ból kaptunk egy kiadós ízelítőt múlt héten. Taake és Bölzer játszott az A38 hajón!
Egy nagyon erős estére invitálunk benneteket – november 7-én hazánkban lép fel a Watain és a Rotting Christ!
A Kissin’ Dynamite név hallatára valószínűleg ezidáig kevesen kapták fel a fejüket a magyar közönség soraiból, holott a csapat már 2006 óta tolja a közönségnek a glam és heavy metal egyvelegével sűritett muzsikáját.
„Változtunk az elmúlt évekhez képest, viszont mindig is az olyan dalokat részesítettük előnyben, melyeket hallgatva megmozgatnak az emberekben valamit, gondolkodásra késztetik a hallgatókat, illetve a saját magukénak is érezhetik azt.”
Visszatér a szörnyshow – gyertek november 14-én a Barba Negrába!
LEGFRISSEBB CIKKEK
Barbár muzsika – nem csak barbároknak: az amerikai Ascended Dead megmutatta, hogyan lehet vegyíteni a súlyos black / death és war metalt a 70-es éveket idéző hard rock témákkal. Bizarr fúziók, káosz és ekletikusság – meghallgattuk az Evenfall of the Apocalypse dalait.
Budapesti felllépésük előtt a norvég black metalban utazó Nordjevel két oszlopos tagjával, DezeptiCunt basszusgitárossal és Doedsadmiral énekessel beszélgettünk.
A majdnem tízperces track és videóklip egy távoli exobolygó felfedezését mutatja be.
A GRIEF cimű közelgő lemezen szereplő dal igen poposra, chillesre sikeredett.
A Leprous Daylight mind témák, mind az intenzitás és hangzás terén a műfaj legkiválóbb kiadványai között foglalhatta el helyét a legtöményebb formában előadott, válogatott borzalmakat zúdítva a hallgatótáborra. A Brazíiliából érkező kriptikus death doom metalban utazó Fossilization egy kiváló nagylemezt tett le az asztalra.
LEGKÖZELEBBI KONCERTEK
LEGÚJABB TERMÉKEK A WEBSHOPUNKBAN