Öt év után újra Budapesten játszik az Asking Alexandria. Az eredeti felállással, ismét Danny Worsnop-pal az élen és új lemezzel tér vissza magyar rajongóihoz az Asking Alexandria. A metalcore csapatot legutóbb a Bullet For My Valentine előtt láthattuk a Budapest Parkban, most pedig július 2-án hetedik albumukat mutatják be nálunk.
Beszámolónk az 5 évvel ezelőtti Asking Alexandria koncertről https://metal.hu/szavak-helyett-zene-bfmv-asking-alexandria-caliban-bless-the-fall-shvpes-beszamolo/
A koncerten a Yonaka és Halflives melegít be, az esemény FB oldala: https://www.facebook.com/events/1246241705929446/
Az este tervezett menetrendje:
– 18:00 Kapunyitás
– Ajánlott érkezés: 18-19 óra között. Ha tutira nem szeretnél lemaradni a szuper vendégről, illetve kedvenced koncertjéről, érkezz időben!
– Koncert vége: 22 óra
*A pontos menetrendet, a koncertek kezdési időpontjaival legkésőbb a rendezvény napján közzétesszük az eseményben.





