Rockmaraton XXX

Rockmaraton XXX

A fesztiválra heti bérlet (érvényes: 2020.07.06., 10.00 – 2020.07.12., 12.00), hétköznapi bérlet (2020. 07. 06.,10.00 – 2020.07. 12., 12.00) és 3 napos hétvégi bérletet (2020.07.09., 01.00 – 2020.07.12.,12.00) váltható. Napijeggyel tárgynap 01:00 óra és másnap 12:00 között tartózkodhatsz a területen. A fesztiválra kaphatóak kombinált bérletek (Fekete Zaj, FEZEN Fesztivál és Sörolimpia).

Jegy vásárlás

HammerWorld Nagyszínpad

júl. 7 kjúl. 8 szejúl. 9 csjúl. 10 pjúl. 11 sz
17:00 – 17:40 Leecher Angertea Kylfingar Salvus Vesztegzár
18:00 – 19:00 Tales of Evening Watch My Dying Sear Bliss Infected Rain Archaic
20:00 – 21:00 Ross The Boss Aephanemer Dalriada Lazarvs Suicidal Angels
22:00 – 23:00 Beast in Black Dark Tranquillity Týr The Agonist Destruction
23:55 – 01:00 Accept Sepultura Ensiferum Cradle of Filth Sodom

Barba Negra Nagyszínpad

júl. 7 kjúl. 8 szejúl. 9 csjúl. 10 pjúl. 11 sz
16:00 – 16:40 Invader Burnout Rumproof Cool Head Klan Atomic
17:00 – 18:00 Rebel Agregator Phoenix Rt Blues Company Alcohol
19:00 – 20:00 Bloody Roots Rómeó Vérzik Dorothy P.Box Magor
21:00 – 22:00 Moby Dick Leander Kills Paddy and The Rats Aurora Omen
23:00 – 00:00 Ossian Road Depresszió Lord Pokolgép
01:10 – 02:30 Junkies Nova Prospect Jolly Jackers Kalapács Zorall

Aréna

júl. 7 kjúl. 8 szejúl. 9 csjúl. 10 pjúl. 11 sz
15:00 – 15:40 Nest of Plagues Athame Faminehill Hatvan City HC Counter Clockwise
16:00 – 16:40 Paediatrician Andartar Harmed Tisztán a cél felé Macskanadrág
17:00 – 17:40 Nemesis Bucovina Omega Diatribe Don Gatto Acidez
18:00 – 19:00 Gutted Christian Epidemic Within Destruction Get the shot Discharge
19:30 – 20:30 Benighted Harakiri For The Sky Crystal Lake Wolfbrigade The Cockney Rejects
21:00 – 22:00 The Black Dahlia Murder Rotting Christ Eskimo Callboy Rise Of The Northstar HétköznaPI CSAlódások
23:00 – 00:00 Kataklysm Dark Funeral Chelsea Grin Agnostic Front Marky Ramone's Blitzkrieg
01:00 – 02:00 Kill with Hate Bornholm The Southern Oracle A.M.D. Fegyelmező Részleg

Sátorszínpad

júl. 7 kjúl. 8 szejúl. 9 csjúl. 10 pjúl. 11 sz
10:30 – 11:00 Manimal Inc. Necroratory Heartkiller Hatred Solution Mig-29
11:20 – 11:50 Lumberjack Commando Heartlapse Mirror Emma Undressed Integral Vortex
12:10 – 12:40 VolumeFeeder BIPØLÄRIS The Scarlet Devoid Francesco és a Haverok
13:00 – 13:30 Dungaree Symmetry Of The Void Pit of Saron No Last Page Innistrad
14:00 – 14:30 Rockbox Subcortic Elanor Pop Mockup Newtown Feels
14:45 – 15:15 Born Again Mytra Isatha Morhord Phrenesis
15:30 – 16:00 Slowmesh Raza-Loca Band In The Pit Krampüs Over My Dawn
16:15 – 17:00 Red Swamp Hisztéria Perfect Symmetry Slytract At Night I Fly
17:15 – 18:00 Room of the Mad Robots Ayahuaska Reason Vile Disgust PlasticOcean
18:15 – 19:00 Stonedirt Jack Stabbed As Karma Brings Tiansen
19:15 – 20:00 Warchief nemecsek Sur Austru God Shaped Devil Ann my Guard
20:15 – 21:15 Shapat Terror The Hellfreaks Lost Continent Needless Phrenia
21:30 – 22:30 Wrong Side Stubborn Divided Sleepless Mudfield
22:45 – 23:45 Wall of Sleep PETOFI Dying Wish Angerseed New Friend Request
00:00 – 01:00 magma rise Téveszme Dystopia The Morning Star DOWN FOR WHATEVER

Strandszínpad

júl. 7 kjúl. 8 szejúl. 9 csjúl. 10 pjúl. 11 sz
11:00 – 11:40 Végbélszakadás Pocket Fox Térkövön Sült Lángos Pentele Ska Club Bajnoq
13:00 – 13:40 The Wedding At The Slaughterhouse Sniffyction LochNesz Hortobágy HC Crew Csók és Könny